Forum

Vítáme Vás na diskusním foru ČSCH Kolín

137 comments

 1. Král Jiří napsal:

  Dobrý večer, produkty z kozího mléka se na trzích pravidelně neobjevují. K sehnání jsou na farmářských trzích ale ty pořádá Město Kolín.
  Zdraví Král Jiří

 2. Petra napsal:

  Dobrý den kde najdu přihlášky na výstavy? Mám zájem o stolní bodování konané v Prosinci 2014 Děkuji Petra

  1. Dolejš Radek napsal:

   Dobrý den. Přihlášky na výstavu konanou 1.11.2014 budou co nejdříve k dispozici na tomto webu. Na stolní posouzení není žádná přihláška zapotřebí. Prostě vezměte svoje králíky a přijeďte se podívat.
   Zdraví Radek Dolejš

   1. Petra napsal:

    Děkuji. Přemýšlím o účasti té 1.11 Chci se optat kdy je možno králíky vyzvednout? Chci je mít co nejdříve doma abych si nic nedotáhla neberte to špatně, ale nerada bych si dovlekla nějakou nemoc. A navíc bych se ráda podívala a koupila nějakého králíka takže tam dorazím asi v pátek a nechci tam jet znovu v neděli. Děkuji

    1. Dolejš Radek napsal:

     Dobrý den.
     Výstava se koná pouze v sobotu 1.11. a zvířata budou vydávána po 14:00 hod. V pátek probíhá ocenění bez přístupu veřejnosti. Pro Vás by asi bylo lepší stolní posouzení, kde si králíky přivezete a hned zase odvezete.
     Zdraví Radek Dolejš

 3. Katřina Vlčková napsal:

  Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, za jakých podmínek i cenových je možné si u Vás zamluvit místo na prodej. Jsem keramik, ráda bych u Vás ve Štítarech předvedla svojí drobnou keramiku a adventní věnce na dveře a stůl. Myslela jsem, nejpříhodnější období by mohl být měsíc listopad a prvních 14 dní v prosinci.
  Jak to vidíte Vy? Na trh jezdím od jara do začátku léta, převážně pro květiny, takže ani nevím, jestli na podzim a v zimě se trhy konají.

  děkuji Vím za informaci a přeji hezký den

  Katka Vlčková, Chotětov

  1. Radek Dolejš napsal:

   Dobrý den.
   Zavolejte si pí Vojtové tlf. 321720793, která Vám sdělí výši poplatků a volné místo, buď venku nebo v hale. Trhy se konají každou neděli po celý rok.
   Zdraví Radek Dolejš

 4. Venda napsal:

  Dotaz. Stále u vás v Kolíně fungují zvířecí trhy? Už jsem tam nebyl hodně let a tak nevím. Mám na prodej selátka Vietnamských prasátek a tak bych je tam rád dovezl, ale nevím jak to nyní funguje. V případě že ano, tak kdy se trhy konají? Děkuji Venda z Hořic

 5. Jiří Král napsal:

  Bohužel prodej prasátek, ovcí a koz je zakázán. Jinak se trhy konají pravidelně každou neděli,nyní od 6:30 hodin.

 6. pavel napsal:

  Dobry den chtěl jsem se zeptat jestli se konaji nedělni trhy.

 7. Jiří Král napsal:

  Dobrý den, trhy se konají pravidelně každou neděli nyní od 6:30 hod. a za každého počasí.
  Příjemný den.

 8. David napsal:

  Dobry den !
  Wiele kralików jest na vystawie ? jaka barva ile ? modrych, cernych, divoko modrych, bielych. Prosim odpowiedz.
  Jestem z Polska

  1. Radek Dolejš napsal:

   Celkem 161 ks
   Vm – 85 ks
   Vč – 21 ks
   Vb – 16 ks
   Vš – 24 ks
   Vmš – 15 ks

 9. kamila napsal:

  Dobrý den,konají se trhy 20.12.2015?

 10. Jiří Král napsal:

  Omlouvám se, že jsem neodpověděl. Trhy se konají celoročně každou neděli, ke konci roku je však malá návštěvnost jak ze strany prodejců, tak návštěvníků. I v roce 2016 se trhy konají každou neděli za jakéhokoliv počasí. Otevřeno je od 6:00 hod..

 11. Adam Ostrožlík napsal:

  Dobrý den,

  vím, že se na trhu objevují i psi, chtěl bych se Vás proto zeptat, zdali nemáte informace o dostupnosti plemen (konkrétně psi husky). Díky za informace

 12. Kral napsal:

  Dobrý večer, toto plemeno psů se u nás ještě neprodávalo. Kontak na chovatele těchto psů bohužel nemám. Zdraví Jiří Král

 13. Kučerová napsal:

  dobrý den, mám dotaz zda někdo vykupuje králičí kůže
  děkuji za odpověď

 14. Jiří Král napsal:

  Bohužel, v našem areálu králičí kůže nikdo nevykupuje. Zdraví Jiří Král

 15. Pořízová napsal:

  Dobrý den, ráda bych se zeptala na podmínky prodeje na nedělní burze. Zaměřuji se na prodej rýmovníku a dalších léčivek. Děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Váš email nebude zveřejněn.

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*