Warning: Declaration of Graphene_Description_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/www/cschkolin.cz/subdomains/www/wp-content/themes/graphene/functions.php on line 675 Warning: Declaration of Walker_PageDescription::start_el(&$output, $page, $depth, $args, $current_page) should be compatible with Walker_Page::start_el(&$output, $page, $depth = 0, $args = Array, $current_page = 0) in /home/www/cschkolin.cz/subdomains/www/wp-content/themes/graphene/functions.php on line 760 ZO ČSCH – Kolín » ZO ČSCH - Kolín

Archiv kategorie: ZO ČSCH – Kolín

Srp
16

Upozornění na uzavření velké haly

Upozornění   Dne 28.8.2022 bude velká hala uzavřena z důvodu pořádání „Posvícenské přehlídky drobného zvířectva“.   Prodej pro drobnochovatele bude možný ve venkovním prostoru.

Čvc
30

Posvícenská přehlídka drobného zvířectva

Zveme Vás na návštěvu posvícenské přehlídky drobného zvířectva konané v areálu ZO ČSCH Kolín 1 – Štítary ve dnech 27.-28. 8. 2022. Areál bude otevřen v sobotu od 9h do 17h a v neděli od 8h do 12h. Plakát je nahlédnutí zde.

Čvn
22

DOČASNÁ ZMĚNA VSTUPNÉHO

Dočasná změna vstupného!!! Upozorňujeme, že v měsících  červenci a srpnu  je na nedělní trhy ZO ČSCH Kolín-Štítary  vstupné zdarma!  

Čvn
06

Králíkářský seminář

Rádi bychom Vás pozvali na seminář pořádaný ÚOK chovatelů králíků pod ČSCH. Po zde kliknutí zobrazíte pozvánku. Po kliknutí zde zobrazíte přihlášku. „Vážené chovatelky a chovatelé,   v příloze Vám zasíláme pozvánku a přihlášku na odborný seminář Králíkářská akademie ČSCH. Seminář je určen pro členy ČSCH, ale i nečleny – např. co uvažují o vstupu …

Pokračovat ve čtení »

Kvě
23

ČSCH SE RÁZNĚ OHRAZUJE

ČSCH SE RÁZNĚ OHRAZUJEČeský svaz chovatelů se rázně ohrazuje proti připravovanému evropskémuzákonu o zdraví zvířat, který téměř zničí všechny mezinárodní akce s drůbeží,holuby a jinými ptáky a již ukončil Evropskou výstavu drobného zvířectva2022 v Polsku. Evropská unie opět pracuje na legislativě, která ohrožujebudoucnost chovatelství. Nový zákon definuje, mimo jiné, povinnost registrace a možné výjimky, kteréjsou …

Pokračovat ve čtení »

Bře
28

Volby 2023

ÚVV ČSCH vyhlásil na svém únorovém zasedání (v souladu s čl. 1 odst. 5 platného Volebního řádu ČSCH) rok 2023 rokem VOLEBNÍM, a to do všech organizačních složek Českého svazu chovatelů. 

Úno
13

Změna ceny vstupného

Od něsíce února dochází ke zvýšení ceny vstupného na 20Kč za osobu , děti do 15ti let mají vstup zdarma. Detailní informace zde.

Led
22

Jak začít s chovatelstvím

Ze série rozhovorů o domácích drobnochovech je možné načerpat poznatky o základu chovu holubů (odkaz na youtube), o základu chovu drůbeže (odkaz na youtube zde) a o chovu králíků (odkaz na youtube zde).

Led
21

METODIKA KONTROLY ZDRAVÍ ZVÍŘAT A NAŘÍZENÉ VAKCINACE PRO ROK 2022

Zde je odkaz na stránky Českomoravské společnosti chovatelů, kde je publikována nová metodiky kontroly zdraví zvířat a nařízené vakcinace pro rok 2022, které se dotýká velkého množství druhů zvířat.

Led
20

Co Čech, to chovatel

Česká televize za finační podpory Ministersta Zemědělství natočila v pořadí již druhou sérii seriálu o chovatelství v Čechách a na Moravě. Zde je odkaz na stránky pořadu.

Starší příspěvky «