Archiv kategorie: ZO ČSCH – Kolín

Čvc
16

Posvícenská výstava 2024

Srdečně vás všechny zveme k návštěvě i obeslání naší posvícenské výstavy, která bude letos obohacena o doprovodný program pro děti. Přihláška + výstavní podmínky Přihláška k vyplnění na PC

Čvn
15

Členská schůze

V neděli 16. 6. 2024 se koná v klubovně areálu ZO ČSCH Kolín 1 ve Štítarech členská schůze základní organizace. Začátek je v 9:30.

Dub
16

Smuteční oznámení

S lítostí oznamujeme všem chovatelům a přátelům, že zemřel dlouholetý člen kolínské organizace Miloš Calda, chovatel holubů Českých staváků. Členem ČSCH byl neuvěřitelných 72 let. Nikdy nezapomeneme!!!Čest jeho památce, členové ZO ČSCH Kolín. Smuteční oznámení

Úno
04

Kroužky pro holuby

budou k vyzvednutí v neděli 18.2.2024 mezi 8:00 – 9:30 u přítele Batelky ve společenské místnosti správní budovy ve Štítarech. Další možnost vyzvednutí bude až na výroční členské schůzi.

Úno
04

Zrušení Evropské výstavy králíků a morčat v ČR

Oficiální tisková zpráva ČSCH

Led
21

Krajská výstava 2024 v Lysé nad Labem

Přinášíme žhavé novinky z Krajské výstavy v Lysé nad Labem. V rámci výstavy probíhá meziokresní soutěž Středočeského kraje. I naše Základní organizace přispěla svým dílem k následujícím výsledkům okresu Kolín: Odbornost drůbež – 1. místo  Odbornost holubi – 3. místo  Odbornost králíci – 5. místo

Led
21

Registrace králíků

Rodokmeny k registraci bude přebírat každou neděli př. Karel Chadraba ml. v sále správní budovy ve Štítarech. Předání rodokmenů mimo tento termín a místo je možné po předchozí dohodě.

Lis
21

Reportáž z okresní výstavy 2022

Zde je ke shlédnutí reportáž TV Kolín o okresní výstavě!

Říj
18

Výstavní nemoc

Vzhledem k probíhající výstavní sezóně bychom se s vámi rádi podělili o překlad článku o takzvané „Výstavní nemoci“ u králíků z kleintiernews.de od paní Mariny Walks. Tento článek přeložil a laskavě poskytl náš kolega, přítel Ing. Dolejš. Zde je celý článek v PDF k přečtení, nebo vytištění.

Led
22

Jak začít s chovatelstvím

Ze série rozhovorů o domácích drobnochovech je možné načerpat poznatky o základu chovu holubů (odkaz na youtube), o základu chovu drůbeže (odkaz na youtube zde) a o chovu králíků (odkaz na youtube zde).

Starší příspěvky «